• Tüm Kategoriler
  • GASPARDO FIORE ORJ ÇAYIR BİÇME MAKİNASI 175CM

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   msdpuan : 1.180.364
   Fiyat:
   129.840,05 TL
   13.443,86 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   5

   FIORE, her türlü yem bitkisini ve çok otlu çimleri biçmek için ideal olan, kanıtlanmış çok yönlülüğü olan çift bıçaklı zıpkalı çayır biçme makinesidir. Özel çift bıçak sistemi, tüm kullanım koşullarında yemi keskin bir şekilde keser.

   Farklı çim türleri için her zaman en iyi sonucu elde etmek için farklı özelliklere sahip kesme cihazları ile 145 ila 235 cm arasında birden fazla kesme genişliğinde mevcuttur.
   Hafif ve güvenilirdir, ovalarda, tepelerde ve dağlarda kullanıma çok uygundur.
    

   Titreşim önleyici sistem

   FIORE, titreşim sönümleme bağlantı çubuklarına sahip bir titreşim önleme sistemi ile donatılmıştır. Bu özellik, tüm makineye yüksek performans ve düşük bakım maliyetleri sağlayarak kesme bıçaklarının ve bağlantı çubuklarının ömrünü uzatır. Ayrıca bu sistem, titreşim önleyici burçların greslenmesini gerektirmez, dolayısıyla bakım ihtiyacını azaltır.

   Her koşul için çok yönlülük

   FIORE ile kesme çubuğunu -45°'ye kadar eğme imkanı sayesinde eğimli konturlarda, toprak setlerde ve hendeklerde kesim yapmak mümkündür. Tarla hatlarını mümkün olan en iyi şekilde izleyen bir orak çubuk, çimi korur ve taşları veya toprağı kaldırmaz, samanı mükemmel temiz ve yüksek kalitede tutar.
    

   Diş-bıçak sistemi

   Optimal bir kesim elde etmek için, bıçak, ıslak veya yataklı bile olsa her tür çimde daha yüksek hızda temiz bir kesim için hareket eden dişin içinde kayar. Kesici çubuğun iki versiyonu mevcuttur: normal veya çıkarılabilir diş, ikincisi yüzeyinde taşlı çimenler için uygundur. Bıçak iki versiyonda mevcuttur: normal veya çift kesitli.

   EURO FİYAT LİSTESİ OTOMOTİK OLARAK GÜNCELLENMEKTEDİR.
   KUR BİLGİSİ ZİRAAT BANKASI A.Ş ÜZERİNDEN ALINMAKTADIR.

   Diğer Özellikler
   Stok Kodu2ODk1MDA3NjY4Mg
   MarkaGASPARDO
   Stok DurumuVar
   Garanti (Yıl)1
   GSPRD20220011

   KATEGORİLER

   Oyo yıkama 
   Rulman 
   V-kayışı
   Hidrolik sistemler
   Pnömatik sistemler 
   Hortum presleme 
   Gaspardo
   Süperior
   Tamburlu
   Şaft - İstavroz 
    
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.