• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   HAKKIMIZDA
   Firmamız 1930'lu yılların Başında Hasan Demir Tarafından  Sektöre başlamış olup günümüze kadar hizmet vermektedir.Alanında tecrübeli ekibimiz ve kalite politikamızı unutmadan devam ettirdiğimiz mesleğimizde Bir asrı devirmek üzereyiz! 
   www.msdmakina.com
    2011 yılında DEMİRLER MAKİNA . tarafından tarım ve hayvancılıkla ilgili yurtiçi ve yurt dışında makine ve ekipman üretimi yapan konusunda uzman ve güvenilir firmalar ile siz değerli  Çifçilerimizi aynı çatı altında birleştirmek için kurulmuştur...

   KALİTE POLİTİKAMIZ

   www.msdmakina.com 7 gün 24 saat kesintisiz, kaliteli, ahlaklı ve tarafsız hizmet ilkesini benimsemiştir. Firmamız Bu doğrultuda aralıksız olarak çalışmalarını sürdürmekte olup kesintisiz ve kaliteli olarak hizmet alabilmeniz için sistem altyapılarını sürekli güncellemektedir. Ayrıca Siz değerli site kullanıcılarımızın güvenilir firmalar üzerinden doğru ürün bilgilerine ulaşabilmeniz için gerekli tüm çalışmaları hizmet ahlakı politikası çerçevesinde tarafsız olarak sürdürmeye devam edecektir.

   VİZYONUMUZ

   www.msdmakina.com Türkiye’nin  her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan;  en önemli önceliğinin müşteri memnuniyeti olduğunu kabul edip bu doğrultuda sürekli ve çok çalışmayı kutsal bir vazife olarak gören; ticari kaygılarla asla hizmet ahlakı ve tarafsızlık ilkelerini terk etmeyen;   hizmet hayatının her aşamasında tüm müşterilerine daha fazla ve kaliteli hizmet vererek  güvenilir ve konusunda lider bir  internet sitesi olmak istemektedir.

   MİSYONUMUZ

   tarım ve hayvancılık ile uğraşan çifçilerimizin makine ve ekipman konularındaki tüm ihtiyaçlarını msdmakina.com aracılığı ile dürüst ve güvenilir firmalardan en uygun fiyat ile alabilmesini sağlamaktır.

   HEDEFLERİMİZ

   www.msdmakina.com 2023 yılı sonuna kadar 10000 adet kurumsal  üye ile anlaşıp site üzerinde yaklaşık 120.000 adet ürünü barındırmayı hedeflemektedir.

   Yine 2023 yılı sonuna kadar 100.000 adet site ziyaretçisi hedeflemekte ve bu ziyaretçi ve kurumsal üyeler vasıtası ile yaklaşık 120000 adet makine ve ekipmanın satışına aracılık etmeyi planlamaktadır.

   www.msdmakina.com 2023 yılında tarım ve hayvancılık konusundaki tüm yurt içi ve yurtdışı  fuar organizasyonlarına katılarak ülkemizde faaliyet göstermek isteyen 50 civarında yabancı kurumsal üye yi bünyesine katmayı hedeflemektedir.   KATEGORİLER

   Oyo yıkama 
   Rulman 
   V-kayışı
   Hidrolik sistemler
   Pnömatik sistemler 
   Hortum presleme 
   Gaspardo
   Süperior
   Tamburlu
   Şaft - İstavroz 
    
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.